Roster

Spring 2016 Roster

Abby Fullem ’16 Austin Huber ’19
Abby Hester ’16 Christopher Bechen ’18
Abby Miller ’18 Daobo Wang ’19
Alex Belfi ’18 Dylan Kahn ’16
Alondra Gomez ’18 Dylan O’Connell ’16
Amanda Benoliel ’18 Lorenzo Meninato ’18
Amy MacDonough ’17 Nick Barile ’18
Becky Lytle ’18 Tomas Matias ’19
Darian Guenther ’18 Tommy Gundy ’16
Dayana Davila ’19 Winn Koster ’18
Elise Riley ’16 Yang Wu ’19
Emily Bamforth ’16 Noah Tsao ’19
Emma Keates ’18 Miranda Bucky ’18
Emma Waldner ’18 Hanna Yoon ’18
Frannie Gascoigne ’17
Gabriela Lomba Guzmán ’18
Louise Bednarik ’19
Maria Padron ’19
Mary Beth Melso ’18
Olivia Sabat ’18
Rachel James ’16
Sujin Kay ’19
Tania Ortega ’19
Tina Le ’19
Tina Rothchild ’16

Past Rosters: 

Fall 2015 Roster

Abby Fullem ’16 Austin Huber ’19
Abby Hester ’16 Christopher Bechen ’18
Abby Miller ’18 Danny Mayo ’19
Alex Belfi ’18 Daobo Wang ’19
Alondra Gomez ’18 Dylan Kahn ’16
Amanda Benoliel ’18 Dylan O’Connell ’16
Amy MacDonough ’17 George O’Hara ’18
Becky Lytle ’18 Jake Bernstein ’19
Darian Guenther ’18 Kevin Dye ’18
Dayana Davila ’19 Lorenzo Meninato ’18
Elise Riley ’16 Nick Barile ’18
Ellie Greenler ’17 Tomas Aramburu ’19
Emily Bamforth ’16 Tomas Matias ’19
Emma Keates ’18 Tommy Gundy ’16
Emma Waldner ’18 Winn Koster ’18
Gabriela Lomba Guzmán ’18 Yang Wu ’19
Louise Bednarik ’19 Noah Tsao ’19
Maria Padron ’19 Miranda Bucky ’18
Mary Beth Melso ’18 Hanna Yoon ’18
Olivia Sabat ’18
Rachel James ’16
Sujin Kay ’19
Tania Ortega ’19
Tina Le ’19
Tina Rothchild ’16

Spring 2015 Roster

Women Men
Abigail Hester ’16 David Kahan ’17
Abigail Miller ’18 Dylan O’Connell ’16
Abby Fullem ’16 Eli Cain ’18
Alex Belfi ’18 George O’Hara ’18
Alison Reynolds ’15 (Coxswain) Kylen Solvik ’15
Alondra Gomez ’18 Lorenzo Meninato ’18
Amanda Benoliel ’18 Nick Barile ’18
Becky Lytle ’18 (Coxswain) William Leeser ’15
Elise Riley ’16 Winn Koster ’18
Ellie Greenler ’17 Handeul Yoon ’18 (Coxswain)
Emily Ferguson ’15 Darian Guenther ’18 (Coxswain)
Emma Keates ’18 (Coxswain) Miranda Bucky ’18 (Coxswain)
Emma Waldner ’18
Francesca Gascoigne ’17
Gabriela Lomba Guzman ’18
Idun Klakegg ’15
Julia Fortier ’18
Mary Beth Melso ’18
Olivia Sabat ’18
Tina Rothchild ’16
Tori Kranz ’15